Mám soustu kamarádek, které touží po větších prsou, říká Andrea (23)

Sympatická mladá žena navštívila kliniku Aesthevita na začátku letošního roku, kdy ještě sídlila v Bolzanově ulici. V průběhu konzultace si vyzkoušela pomocí speciálních gelových vycpávek tzv. sizerů různé velikosti nového poprsí a s šéflékařem Janem Pilkou probrala všechny podrobnosti operačního zákroku. Koncem března podstoupila augmentaci a dnes už se těší z pohledu na svá krásná ňadra. Podívejte se na naše video, jak probíhala její konzultace u plastického chirurga a fotky krásné Andrey si pak můžete prohlédnout na jejím instagramu @andreapokornaa.

Proč jste se rozhodla pro augmentaci?

A: Vždycky mě lákalo mít větší prsa. Se svou postavou jsem spokojená, nikdy jsem žádné komplexy neměla, ale líbí se mi ženské tělo. Ráda se fotím v plavkách, ráda fotím spodní prádlo v rámci kampaní, takže si myslím, že mi to pomůže i po pracovní stránce.

Jak na to reaguje Vaše okolí, přítel, rodina?

A: Celá má rodina i přítel mě podpořili v mém rozhodnutí.

Jak se vyrovnáváte s kritikou lidí, kteří kritizují plastickou chirurgii, zákroky, říkají, že žena má být přirozená?

A: Já si myslím, že každý má právo si rozhodnout co se svým tělem udělá, jestli se mu bude líbit jeho tělo po zákroku, tak proč do toho nejít.

Máte kolem sebe známé, kamarádky, které o podobném zákroku uvažují?

A: Určitě mám spoustu kamarádek a myslím si, že teď je to takovým trendem, že si dívky zvětšují prsa dost často. Pokud některé váhají, pak je to kvůli ceně, protože nemají tolik peněz a pak ze strachu z operace a anestezie.

Jak jste si vybírala kliniku?

A: Dívala jsem se na webové stránky, na recenze žen, které zákrokem prošly, to je pro mě rozhodující. Chci vědět, že budu v dobrých rukách. Dívala jsem se na různá fóra, kde jsou plastičtí chirurgové a jejich hodnocení a dívala jsem se na pana doktora Pilku. Zjistila jsem, že hodně žen s ním bylo spokojeno a to mě přesvědčilo.

Jaký je Váš dojem s první návštěvy kliniky a setkání s doktorem Pilkou?

A: Líbí se mi krásné prostředí. Cítím se tu příjemně a pan doktor je moc milý. Všechno mi ochotně vysvětlil.