Moje první návštěva na klinice plastické chirurgie

Dnes uveřejníme postřehy jedné z našich nových klientek, která zavítala na naši zkrášlující Dermatologickou sobotu. Doufáme, že nám zůstane věrná a bude vždy spokojená jako při svém „poprvé“.

Vstup do neznáma. Obávala jsem se, že u vás budu vypadat nepatřičně. Plastiku jsem dosud znala jen z bulváru, kde jsou ale vylepšení a změny obvykle přehnané. Ty decentní úpravy si asi nechávají dělat decentní osobnosti, které se jimi veřejně neprezentují. Také jsem se domnívala, že na podobné zkrášlovací zákroky chodí jen celebrity a fiflenky. Ale už pár let pozoruji, že… prostě… stárnu. Bude mi 50 let a po ránu občas zažívám to, co úžasná zpěvačka Petra Janů. Říká si prý ráno u zrcadla: „Neznám tě, ale namaluju tě!?“ Prohlubují se mi vrásky kolem očí, úst a na čele, mimo jiné tedy, a výraz obličeje dostává takový přísný výraz. A já jsem přitom tak milé a pozitivní stvoření… Tyhle drobné kosmetické úpravy by měly jít snadno, často čtu o botoxu nebo kyselině hyaluronové. Tak jsem se poradila se zkušenější kamarádkou a hurá… Na Facebooku jsme našly zajímavou nabídku za skvělou cenu – Dermatologickou sobotu na klinice Aesthevita. Možná až trošku podezřele výhodná akce, ale reference má klinika výborné.

Vyrazily jsme do Prahy a v čekárně narazily na známého herce. Jako puberťačky jsme začaly spekulovat, proč on, podle nás muž s dokonalým vzhledem, tam asi je? Napadaly nás ty nejšílenější možnosti, protože, jak jsme si přečetly na internetu, pan doktor Pilka je odborník na zvětšení toho… pánského pokladu. Ale to by tam asi nebyl ve dne a veřejně. To by se připlížil za tmy a zadním vchodem. Pak se mi málem zastavilo srdce, to když si k nám „pohádkový princ“ Mirek Šimůnek přisedl a normálně si s námi začal povídat o všem možném. A dokonce se s námi vyfotil. Takže jsem se opravdu chvilku cítila jako princezna. Ale hlavně odvedl pozornost od nastávajícího zákroku, takže jsem se nestačila ani začít bát. Takže děkujeme Mirkovi i vám za skvělý nápad!

Mirek vytvořil takovou přátelskou atmosféru, takže jsme si povídaly všichni dohromady, i s dalšími klientkami. Zjistila jsem, že jsem se zbytečně obávala, že jsou to normální holky a dámy s normálními profesemi, které prostě jen chtějí lépe vypadat. A tak si 2x ročně dopřejí zkrášlující seanci. A taky že začínám pozdě, proto mám vrásky už zbytečně hluboké, že se tomu dalo předejít. Na vlastní oči jsem taky viděla dva zázraky pana doktora Pilky! Jedna dáma nám ukázala fotografii před liftinkem obličeje a musím říci, že bych ji nepoznala. Teď chodí jen na tato drobnější ošetření. A pak dorazila na kontrolu paní se zvětšeným pozadím. Nádherný pevný kulatý zadeček. První „český“ u pana doktora Pilky. Prý tuto úpravu zatím vyhledává jen zahraniční klientela.

A jdeme na řadu. Nechávám si píchnout botulotoxin na čelo a k očím a kyselinou hyaluronovou vyplnit, jak se říká odborně, nosoretní rýhy. Nejdříve proběhla konzultace se sympatickou paní doktorkou Pilkovou, která mi, nezkušené začátečnici, vše vysvětlila. Pak mi sestřička potřela místa vpichu znecitlivujícím krémem. Chvilku jsme počkaly, než mastička začne účinkovat, a šla jsem pod nůž… ne… jen jehlu. Přiznávám, že to občas štíplo, ale nic, co by se nedalo vydržet. Po aplikaci nám paní doktorka dokonce přetřela ošetřené partie speciálním dezinfekčním make-upem, takže jsme vypadaly snad ještě lépe, než když jsme přišly. Kamarádka byla překvapená jak z automatické aplikace znecitlivujícího krému, tak z make-upu. To jí prý zatím nikde nenabídli. Prostě jí servis připadal na vyšší úrovni a přitom zaplatila míň.

Výsledek není patrný hned, ale teď, po týdnu už to vidím, a děkuji všem! Hned mám ze sebe lepší pocit, větší chuť do všeho, navíc jaro je tu! Vyřiďte můj dík paní doktorce a celému milému a starostlivému personálu. Za půl roku se těším na viděnou!

Jana

(Poznámka: Pro zvědavé dodáváme, že Mirek nemá žádný zákrok a je naší milou tváří.)