Kateřina: Mám zpátky své mladistvé oči

Čtenářka webu zena-in.cz Kateřina původně chtěla podstoupit jen operaci vrchních víček. Po konzultaci s chirurgem kliniky Aesthevita Jánem Pilkou se rozhodla nakonec i pro spodní. Hned po vytažení stehů věděla, že udělala dobře. Na svůj odraz v zrcadle se nemohla vynadívat.

Na kliniku estetické medicíny Aesthevita dorazila Kateřina v doprovodu dcery. Sama přiznává, že byla trochu nervózní. Přece jen ji čekala celková narkóza, pro kterou se sama rozhodla. Operace vrchních víček se běžně dělají jen v lokální anestezii. „Celkovou anestezii bych chtěla i v případě, že bych se rozhodla jen pro vrchní víčka. Kvůli spodním bude operace přece jen o něco delší a já snáším narkózu dobře, takže to pro mě byla jasná volba,“ přiznává Kateřina, která se právě chystala na poslední konzultaci s panem doktorem Pilkou.

Plastický chirurg si pečlivě přečetl výsledky předoperačního vyšetření, které Kateřina musela podstoupit. Ty dopadly dobře, takže už zbývalo jen pacientce naznačit, kde bude veden řez. Po chvíli už byla Kateřina na cestě na pokoj, kde si oblékla kompresní podkolenky a odpočívala na lůžku, než přišla sestra. Dcera Kateřiny donesla mamince ještě něco na zub, kdyby měla chuť, až se po operaci probudí. Milé sestřičky ji však ujišťovaly, že o ni bude postaráno po všech stránkách. „Operace proběhla tak, jak má. Nenastaly žádné komplikace. Jedna strana nám více krvácela než druhá, ale to se stává. Vše trvalo zhruba hodinu a půl,“ řekl MUDr. Ján Pilka.

 

Před operací

Korekce ocnich vicek
Korekce ocnich vicek

Celý článek najdete na: https://bit.ly/AesthevitaKaterinaVicka