Proč se konečně odhodlat k liposukci?

Odpovědí je metoda VASER Lipo

Už jste slyšeli o zázraku s názvem VASER Lipo? Jde o moderní metodu ultrazvukové liposukce, která je bezbolestná, ale zároveň vysoce účinná. Na klinice Aesthevita tuto metodu také využíváme. O důvod víc, proč dál neváhat a v roce 2018 dát přebytečnému tuku sbohem!

 

Plastická a estetická chirurgie míří neustále kupředu a žádná novinka není tou poslední. Vedle klasické a radiofrekvenční liposukce, která díky radiofrekvenční energii nejen lépe rozpouští tuk pro snadnější odsátí a má také velmi pozitivní účinky na vyhlazení pokožky, si zájemci o modelaci postavy mohou dopřát také ultrazvukovou liposukci přístrojem VASER Lipo.

 

Ultrazvuk působí výhradně na rozbití tukových buněk bez toho, aby narušoval okolní tkáně. Tím eliminuje vznik pooperačních modřin a otoků, čímž se příjemně zkracuje doba zotavování oproti klasické liposukci. Pacienti se tak po zákroku vracejí brzy k normálnímu životu. Není divu, že si VASER Lipo rychle získala titul nejžádanější liposukční metody na světě.

 

Ultrazvuková liposukce je vhodná k odsátí nadbytečného tuku ve všech částech těla, u kterých se doposud využívala a dále využívá klasická či radiofrekvenční liposukce. Stejně jako u ostatních typů liposukce musejí zájemci počítat s tím, že efekt zákroku postupně zraje a finální křivky se postupně vyrýsují do 3 měsíců po odsátí tuku.

 

Jak radiofrekvenční, tak i ultrazvuková liposukce jsou velmi šetrné během odsávání tuku k okolním tkáním. Rekonvalescence tedy bývá kratší a bezproblémová. Radiofrekvenční liposukce BodyTite vyhovuje zejména klientům s méně elastickou kůží. Pomocí metody VASER Lipo, která také pracuje se zahřátím kůže a podkoží, zase chirurg dokáže odsávané partie ještě o něco detailněji vykonturovat. Stejně jako u radiofrekvenční liposukce lze pomocí VASER Lipo modelovat více partií během jednoho zákroku.

 

Metoda VASER Lipo může být ideálním řešením pro odsátí nadbytečného tuku u mužů, jejichž tuková tkáň bývá zpravidla tužší než u žen. Působením ultrazvukových vln tukové buňky popraskají a snadněji se dají odsát. Pro maximální komfort v průběhu zákroku je pacientům s lokální anestezií aplikován do podkoží speciální roztok, který ošetřovanou oblast znecitliví. VASER Lipo lze provést také v celkové anestezii. O vhodném typu anestezie rozhodne lékař.

 

Konkrétní liposukční metodu určí plastický chirurg na osobní konzultaci, která předchází každému zákroku. Až při posouzení individuální kvality kůže, určení partií k odsátí nadbytečného tuku a dalších faktorů může lékař definitivně doporučit přesný typ zákroku.