Češky touží po větším poprsí, cizinky po sexy zadečku

V loňském roce provedl šéflékař a majitel kliniky plastické chirurgie Aesthevita Ján Pilka se svým týmem na 1050 estetických zákroků. Největší zájem byl o metodu lipotransfer. Zatímco Češky toužily po větším a pevném poprsí, cizinky upřednostnily lipotransfer do hýždí. A zapomenout nesmíme ani na muže, většina klientů Aesthevity měla zájem o penoplastiku, tedy o zvětšení a zbytnění penisu.

 

Přesto, že ve světě vládne kult vyhublých modelek bez jediného gramu tuku navíc, jejichž módní představitelkou je například Victoria Beckham, přibývá žen s plnějšími křivkami, které se jimi doslova a do písmene pyšní. Udělaly si z nich přednost. Vzpomeňme modelku Kim Kardashian, zpěvačku a herečku Jennifer Lopez nebo zpěvačku Beyoncé. „U lipotransferu do pozadí jsme loni zaznamenali největší nárůst, oproti roku 2016 jsem provedl o 70 procent zákroků více. Ale, musím dodat, že pouze u zahraniční klientely. Češky se zatím tímto „módním trendem“, mít sexy zadeček, neinspirovaly. Věřím, že letos se ta situace u nás změní,“ konstatoval doktor Ján Pilka, šéflékař a majitel kliniky Aesthevita.

Co je lipotransfer

Jde o metodu moderní plastické chirurgie, při které dochází k přenosu vlastního tuku. Dala by se také charakterizovat tak, že jde o dva výkony v jedné operaci. Z několika partií těla se tuk odsaje a tam, kde je žádoucí, se naopak přidá. Tato metoda je pro organismus pacientky velmi šetrná, a rekonvalescence proto obvykle probíhá bez problémů. „Při zvětšování prsou i pozadí je trendem používat vlastní materiál, a to jak tuk, tak tkáň. Tu využívám zejména při modelaci prsou a vytvářím z nich laicky řečeno jakýsi implantát, který krásně vyplní horní pól prsa a vytvoří tak žádoucí dekolt,“ vysvětil doktor Ján Pilka.

Tělo snáší vlastní tuk mnohem lépe než cizorodé látky, avšak může dojít k jeho částečnému vstřebání. V některých případech je pak žádoucí po třech až šesti měsících lipotransfer zopakovat. Tím se udrží či zvýší efekt zákroku. Vaše prsa budou pěkná a pevná a zadeček sexy.

 

 FOTO_3

  Větší a pevnější prsa jsou stále v oblibě

Co je to metoda Pure Graft

Tuk pacientky, který se v rámci lipotranferu přenáší z jedné partie těla do druhé, prochází procesem čištění. K tomu je potřeba nejnovější technika, kterou lékaři Aesthevity používají a kterou by ženy, uvažující o lipotransferu, měly preferovat.

Hlavní předností metody Pure Graft je uzavřenost celého procesu, který probíhá takto: Vibrační liposukcí, po nastavení přesných parametrů kvůli zachování kvality, se odsaje tuk z vybraných partií. Protože tuk odchází z těla spolu s krví, je nutné obě složky oddělit. Putuje přímo do čisticích filtrů, aniž by přišel do styku se vzduchem. Pokud by došlo během přenosu k neodborné manipulaci s tukem, nebo kdyby se dostal do kontaktu se vzduchem, došlo by k jeho částečnému znehodnocení.

 

 FOTO_4

 O lipotransfer do hýždí mají zájem především cizinky

Buďte sexy

Toužíte-li po pěkném pozadí třeba do džín či plavek, nebo chcete vypadat jako Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyoncé, pak se stačí jen objednat na konzultaci na naší klinice. Poradit dokážeme i ženám, které jsou štíhlé a myslí si, že nemají dostatek vlastního tuku. To odborně posoudí doktor Pilka při osobní konzultaci. Vymodelovat sexy pozadí trvá zhruba dvě hodiny.