Dámy, splňte si přání o menším bříšku a hezčích nožkách. Víme, jak na to!

Vanilkové rohlíčky, perníčky a co to skvělé linecké od maminky? Dámy, která z nás odolá tomuto vánočnímu pokušení? Asi málokterá. A pak ty důsledky… po vánočním hodování najednou zjistíte, že se ty Vaše oblíbené koktejlky nějak srazily a Vy jste v nich šíleně naducaná. “Ach jo,” řeknete si.

Některé sní o tom, že se zbaví špíčku na bříšku, dávají si novoroční předsevzetí, ale jak dlouho Vám vydrží? Tak do poloviny ledna, že? Jiná žena sní o menších stehnech a bocích už od léta, kdy se styděla v bikinách na pláži… Proto jsme se rozhodli splnit Vám Vaše přání.

A nadělujeme. Splňte si přání o plochém bříšku, menších stehnech nebo bocích. K tomu Vašemu snu Vám dopomůže radiofrekvenční liposukce BodyTite, která patří na naší klinice mezi nejvyhledávanější zákroky. Navíc díky adventní slevové akci na liposukci nyní ušetříte až 11.000,-Kč. Tomu se říká Ježíšek, konečně jen a jen pro Vás.

 

LIPOSUKCE BODYTITE – V ČEM JE JINÁ?

Jedná se o radiofrekvenční liposukci a oproti klasické liposukci, je šetrnější, proto se pro ni rozhoduje stále více žen.

 

Výhody metody BodyTite

 • Minimální otoky a podlitiny – podlitiny a otoky jsou oproti klasické liposukci minimální a doba regenerace se tak zkracuje.

 • Doba rekonvalescence je 2-3 týdny, otoky a modřiny se vstřebají do 3-4 týdnů.

 • Zaručuje jednotné tvarování – tato metoda lépe lokalizuje a koncentruje energii, prohřívání kůže a podkoží je tak rovnoměrné. Toto vše má pak vliv na jednotné tvarování.

 • Vypíná pokožku –  a to díky radiofrekvenční energii, takže ženy mohou dát sbohem nenáviděné celulitidě.

 • Je vhodná pro ženy i muže.   

 • Operace trvá dle rozsahu 1,5 až 3 hodiny.

 • Brzy můžete sportovat  – sport je po tomto zákroku možný již po 5-6 týdnech.

Více o radiofrekvenční liposukci BodyTite najdete zde.

 

VOUCHER NA LIPOSUKCI BODYTITE – AKČNÍ ADVENTNÍ CENA

Můžete si vybrat z těchto voucherů na ošetření:

1) Liposukce BodyTite břicha a boků běžná cena 57.000,-Kč listopadová cena 55.000,-Kč akční adventní cena 45.000,-Kč

 

2) Liposukce BodyTite stehen

 • vnitřní stehna  běžná cena 32.000,-Kč listopadová cena 30.000,-Kč akční adventní cena 24.000,-Kč
 • vnější stehna – běžná cena 44.000,-Kč – listopadová cena 41.000,-Kč – akční adventní cena 33.000,-Kč
 • vnější a vnitřní stehna –běžná cena 75.000,-Kč – listopadová cena 71.000,-Kč – akční adventní cena 52.000,-Kč

 (Poznámka: listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena na zakoupení voucheru trvá od 28.11 do 31.12. 2015)

BONUSY PŘI ZAKOUPENÍ VOUCHERU NA “LIPOSUKCI BODYTITE”:

 

 • Součástí voucheru je ZDARMA odborná konzultace s lékařem, který s Vámi celý zákrok zkonzultuje, vše Vám o daném zákroku vysvětlí a objasní, abyste se u nás cítila dobře a věděla, co Vás během zákroku čeká.

 • Voucher na zákrok můžete uplatnit až do 31. 3. 2016!
 • Pokud lékař po konzultaci dojde k názoru, že ze zdravotních důvodů nemůžete zákrok podstoupit, VRÁTÍME VÁM PENÍZE ZA ZAKOUPENÝ ZÁKROK. (pozn. vrácená částka bude ponížena jen o částku 500,-Kč za lékařskou konzultaci).
 • JSTE PRO NÁS VÝJIMEČNÁ – Pokud si konkrétní metodu nebo zákrok rozmyslíte, budete mít možnost si svůj výběr po konzultaci s lékařem individuálně upravit tak, jak si přejete. Např. nyní si zaplatíte liposukci BodyTite stehen, ale pak dojdete k názoru, že byste preferovala liposukci jiných partií. Vyjdeme Vám vstříc, domluvíme se s Vámi individuálně a budeme se snažit vyřešit vše k Vaší spokojenosti.
 • Adventní voucher na tento zákrok si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!

 

Ve skrytu duše byste si ráda udělala radost, ale stále vlastně nevíte, zda Vám vůbec bude sedět prostředí kliniky, zda lékař bude “sympaťák” a prostě nechcete jen tak kupovat zajíce v pytli? Zkuste tedy voucher pouze na odbornou konzultaci.

VÁNOČNÍ VOUCHER NA ODBORNOU KONZULTACI – ADVENTNÍ AKČNÍ CENA

Tento voucher platí jak na konzultaci ohledně liposukce BodyTite, na omlazení pleti z adventní akce, tak i na konzultaci k jakémukoliv zákroku z nabídky naší kliniky. Během této konzultace prodiskutujete s lékařem vhodné metody a lékař doporučí pro Vás tu nejvhodnější. Sama se pak rozhodnete, jaký a zda vůbec u nás chcete zákrok podstoupit.

Vánoční voucher na odbornou konzultaci: běžná cena 650,-Kčlistopadová cena 600,-Kč – akční adventní cena 500,-

(Poznámka: listopadová cena je platná od 1.11 do 27.11. Akční adventní cena na zakoupení voucheru trvá od 28.11 do 31.12. 2015)

 

PŘI ZAKOUPENÍ VÁNOČNÍHO VOUCHERU NA KONZULTACI ZÍSKÁTE NAVÍC:

 • Voucher lze využít na konzultaci k zákrokům z adventní akce (omlazení pleti nebo liposukce BodyTite)

 • Voucher lze využít i na konzultaci pro jakýkoliv jiný zákrok na naší klinice.

 • Voucher platí až do 31.3. 2016.

 • UŠETŘÍTE TISÍCE – pokud se na základě konzultace rozhodnete podstoupit operaci na omlazení nebo liposukci z vánoční akce – BUDOU PRO VÁS PLATIT CENY ZÁKROKŮ Z ADVENTNÍ AKCE viz výše – a to až do 31.3.2015!.
  (pozn. adventní ceny se týkají pouze zákroků omlazení pleti a liposukce BodyTite z adventní akce, na jiné zákroky kliniky se adventní sleva nevztahuje).
 • Vánoční voucher na odbornou konzultaci si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu až do 31.12.2015!
 • ODBORNÁ KONZULTACE ZDARMA – pokud se nakonec rozhodnete pro zákrok u nás, cena za tento voucher Vám bude odečtena z celkové částky zákroku a Vy jste konzultaci tedy měla ZCELA ZDARMA.

 

JAKÉ ZÁKROKY JSOU JEŠTĚ MOŽNÉ V RÁMCI ADVENTNÍ AKCE?

Vedle liposukce nadělujeme v adventní akci i těm, kdo chtějí vypadat o pár let mladší, součástí adventní akce je tak kromě liposukce i omlazení pleti. Na zákroku omlazení ušetříte až  5.000,-Kč. Více o adventní akci na omlazení pleti najdete zde.

 

CHCI SI KOUPIT VÁNOČNÍ VOUCHER ZA ZVÝHODNĚNOU CENU, CO MÁM UDĚLAT?

Pokud máte nějaký dotaz, nebo byste si chtěla zakoupit vánoční vouchery jak na zákrok či na konzultaci, napište nám na email info@aesthevita.com nebo nám zavolejte či vyplňte kontaktní formulář. Kontakty najdete zde a sdělíme Vám detailnější informace ohledně platby a zaslání dárkového voucheru.

 

Milé dámy, přejeme Vám, ať si letošní Vánoce užijete více v klidu a ať začnete také myslet více na sebe, protože štěstí a pohoda se neměří podle počtu druhů upečeného cukroví, ale podle míry Vaší vnitřní spokojenosti…