Kateřina se rozhodla pro operaci očních víček

Operace horních i spodních očních víček patří v Česku mezi nejčastější estetické zákroky, které ženy podstupují. Povislá kůže může zbytečně přidávat roky, zvýrazňovat vrásky kolem očí, zhoršovat zrak, ale i podporovat únavu. S tou bojovala i Kateřina, která se rozhodla zákrok na klinice Aesthevita podstoupit. Také chtěla, aby její vzhled byl mladistvější, aby její oči opět „prokoukly“, popisuje svůj stav a pocity Kateřina v reportáži, kterou zveřejnil web zena-in.cz.

Po celkovém vyšetření a krevních testech ke svému štěstí zjistila, že ji po zdravotní stránce nic netrápí. To jí dodalo odvahy problém s povislými víčky řešit. Bylo jí jasné, že bude muset na jednoduchý chirurgický zákrok a nechat si přebytečnou kůži kolem očí odstranit. Začala pátrat po prověřené klinice plastické chirurgie a na internetu našla naši reportáž o operaci víček z loňského roku, která proběhla na klinice Aesthevita.

Po přečtení se podívala do zrcadla a měla jasno. „Na operaci jsem chtěla jít už před třemi lety, ale tehdy mi přišlo, že je ještě čas. Jenže za tu dobu mi kůže ještě trochu klesla a na jednom oku přepadávala přes řasy. Když jsem si četla spokojené reakce klientek kliniky Aesthevita, spousta z nich uváděla, že se zbavily únavy a ještě krásně omládly,“ říká Kateřina, která se nakonec s chirurgem MUDr. Jánem Pilkou domluvila na úvodní konzultaci a následném zákroku. Měla radost, že se tím věci daly do pohybu. Jak je to jednoduché, udělat ten první krok – rozhodnout se a objednat se k plastickému chirurgovi.

oci

Horní i spodní víčka

„Operace není náročná, proto bych Kateřině doporučil rovnou i modelaci spodních víček, aby byl výsledný efekt co nejlepší,“ doporučuje klientce po vyšetření MUDr. Ján Pilka. I přesto, že se zákrok běžně provádí jen v lokální anestezii, Kateřina se rozhodla pro celkovou. „Anestezii snáším velmi dobře, co ale naopak nemám ráda je, když mi někdo sahá na obličej. Bude pro mě lepší, když si u toho chvíli pospím,“ dodává se smíchem na konzultaci. Při té chirurg klientce celou operaci popsal, a také upozornil na potřebné předoperační vyšetření u obvodního lékaře, které je nutné před zákrokem absolvovat.

DSC_1324

DSC_1333

Kateřina podstoupila zákrok na začátku březnu na operačním sále na nové klinice.

Jak to celé probíhalo a jak dopadla operace si přečtěte na: http://bit.ly/AE_Katka_Vicka.