Revoluce v prsních implantátech. B-lite implantáty jsou o třetinu lehčí

Zatímco muži si pojem „gravitace“ spojí s fyzikou, ženám se vybaví povislá pleť či poprsí. Řečeno s nadsázkou, samozřejmě. Ale něco málo pravdy na tom možná přece jenom bude. Plastičtí chirurgové bojují proti gravitaci dnes a denně. Když si mohou dopomoci supermoderními výdobytky, spokojenost na sebe nenechá dlouho čekat. Přesně takovou novinkou jsou odlehčené prsní implantáty B-lite.

 

Čím větší poprsí, tím větší tíha, která prsa táhne dolů. Ačkoliv pěkný dekolt po augmentaci vydrží roky, časem dojde vlivem gravitace a povolování kůže přirozeně k poklesu prsou. Odpovědí na tento jev jsou unikátní prsní implantáty B-lite, které jsou o 30 procent lehčí než ostatní dosud aplikované implantáty. S jejich použitím se žena o to déle vyhne případné reoperaci, při níž by si poprsí nechávala znovu pozvednout.

 

Předností je více

Zatímco obal implantátu B-lite je klasicky silikonový, výjimečný je jeho vnitřek tvořený silikonovým gelem se vzduchovými mikrosférami. Právě ty implantát odlehčují a dělají ho ještě více odolným vůči tlaku. Uvádí se, že odolají tlaku až 13 atmosfér.

 

V souvislosti se silikonovými implantáty se často diskutuje také mamografické vyšetření. Implantáty B-lite jsou díky vzduchovým mikrosférám na mamografu průsvitnější, což může být pro mnoho žen dalším argumentem pro volbu právě těchto implantátů.

 

Výrobce slibuje také neomezenou životnost, takže pokud nebude nutná reoperace z jiného důvodu, kvůli opotřebení implantátu rozhodně ne. Co se týče operační techniky při samotné augmentaci, ta probíhá běžným způsobem jako při použití jiných silikonových implantátů. B-lite implantáty jsou k dispozici v kulaté i anatomické „kapkovité“ verzi.

 

Pro správnou volbu prsních implantátů je vždy zapotřebí předoperační konzultace, na které plastický chirurg posoudí kvalitu kůže pacientky i její tělesné proporce. Ty jsou určující pro výběr ideální velikosti implantátů. U nás na klinice dáváme klientkám možnost vyzkoušet si větší poprsí nanečisto díky tzv. sizerům. Po jejich vložení do podprsenky si žena mnohem lépe dokáže představit, jak se s větším poprsím bude cítit a v neposlední řadě, jak větší ňadra vizuálně změní její postavu.

 

Nicméně zpět k B-lite implantátům. Kromě nadstandardní lehkosti samozřejmě splňují i ostatní, dnes u silikonových implantátů již běžné, vlastnosti: drží tvar a výborně odolávají tlaku. Když už zmiňujeme tvar, nutno podotknout, že i v této problematice hrají B-lite implantáty aktuálně prim. Díky jejich jedinečné prostorové paměti působí zvětšené poprsí velmi přirozeně, protože se materiál po stlačení vrací ihned do původního tvaru.

 

Pokud toužíte po maximálně přirozeném vzhledu, zeptejte se na tuto novinku plastického chirurga a „osahejte“ si odlehčené implantáty na osobní konzultaci.