Michaela je po operaci očních víček. Podívejte se na výsledek

V listopadu loňského roku jste si na našem blogu mohli přečíst článek o Michaele, která se delší dobu rozhodovala, zda má podstoupit operaci očních víček. „Pro operaci očních víček jsem se rozhodla nejen proto, že vypadají ošklivě, ale hlavně ze zdravotních důvodů. Oči mě tlačí a slzí, špatně se mi kouká a bývám unavená,“ vysvětluje Michaela a dodává: „Uvažovala jsem o tom asi dva roky. Až jsem si řekla, dost, už s tím musím konečně něco udělat.“

Začala tedy hledat vhodnou kliniku. MUDr. Jána Pilku, šéflékaře kliniky Aesthevita jí doporučily známé a kolegyně. Objednala se na konzultaci a v listopadu zákrok podstoupila. Trval 45 minut. „V průběhu rekonvalescence absolvovala paní Michaela tři kontroly. Vytáhli jsme jí stehy a ukázali, jak má masírovat a mazat oční víčka. Důležitá byla a je také ochrana očí před přímým sluncem,“ říká Ján Pilka. „Neřekla jsem každému, že jdu na operaci, ale o to více jsem ráda za pozitivní reakce okolí. Lidé mi říkají, že vypadám mladší a veselejší a chtějí vědět, čím to je. Sama se cítím sebevědomější, a kdyby se vrátil čas, opět na operaci kývnu,“ konstatuje Michaela.

Cestu Michaely od konzultace v ordinaci MUDr. Jána Pilky až po ukončení rekonvalescence sledovala také redaktorka webu zena-in.cz. V článcích, které vyšly, se dozvíte další podrobnosti.

pred a po_detail

Čtěte zde:

bit.ly/AesthevitaZena-In1

bit.ly/Aesthevita_Misa_Promena_Vicka

K nejčastějším operačním zákrokům ke zkrášlení obličeje patří:

Lifting obličeje

Tento způsob omlazení nabízí hned několik způsobů, které chirurg zvolí či zkombinuje přesně tak, jak právě vaší tváři nejvíce prospěje. Facelift se provádí v celkové anestezii. Chirurg vede řez ze spánkové oblasti kolem ušního lalůčku za boltec. Odstraní přebytečnou kůži a nakonec ranky sešije vstřebatelnými stehy a aplikuje sterilní krytí spolu s elastickou čelenkou. Výsledná jizva je tenká, velmi nenápadná a jen obtížně zpozorovatelná. V oblasti obličeje se ranky obecně lépe hojí než na těle, protože tvář je více prokrvená. Rekonvalescence trvá dva až tři týdny.

Neklift

Necklift  představuje miniinvazivní zákrok, při kterém se odsává přebytečný tuk v oblasti krku a podbradku a zároveň je zpevňována a vyhlazována povislá kůže. Principem této revoluční metody je tedy kombinace klasické podtlakové liposukce a současně aplikace radiofrekvenční energie. Účinně rozpouští tuk a umožňuje tak jeho lehké a méně traumatické odsávání, přičemž významně snižuje pooperační výskyt hematomů, otoků, bolesti a diskomfortu. Efekt je viditelný již po zákroku, avšak plnohodnotný výsledek vypnutí kůže nastává po šesti až 12 týdnech.