Napsali o nás: Plastická chirurgie je krása pro tělo i duši

Média se předhání v tom, jak tu kterou celebritu nachytat na hruškách, že si ke kráse pomohla zákrokem plastického chirurga. Ještě lépe, jak si „od krásy naopak pomohla“ k horšímu vzhledu. Zapomeňte na bulvár – vždyť díky plastické chirurgii máme šanci vypadat lépe a najít své ztracené sebevědomí.

Obdobím zakomplexovanosti v souvislosti se svým vzhledem si asi projde každý. Už jako děti prosíme rodiče, aby udělali něco s našima odstávajícíma ušima, kvůli kterým se nám děti smějí. Pak nás trápí naše malá prsa. Vidíme krásky s dmoucími se ňadry a chceme vypadat stejně.

Mnohdy máme po úrazu viditelnou jizvu na obličeji, která nám ubírá na kráse. Právě plastická chirurgie je řešením, které nám dokáže doslova změnit život. Zákrok plastického chirurga „vyléčí“ tělo i duši – vždyť vypadat dobře znamená cítit se sebevědomě a být spokojen. Vždy to chce ale využít služby kvalitní kliniky. Jednou z nich je klinika Aesthevita pod odborným vedením MUDr. Jána Pilky. Své pobočky má v Praze, v Karlových Varech a v Mělníku.

Prsa jsou u žen na prvním místě

Někdy řešíme problém, že nám prsa nenadělila příroda. Anebo, že nám jich nadělila až hojně. Žádný extrém není dobrý. Zatímco se s malými prsy cítíme málo žensky, velké nám dokážou způsobovat zdravotní problémy se zády i se zapařeninami pod prsy. Mnohdy, i když jsme byly léta s prsy spokojené, svůj názor změníme po těhotenství a kojení. Někdy zas po větší redukci váhy. Prsa se mění s naší postavou, s věkem a s různými životními etapami ztratí svůj tvar a povisnou. Plastika prsou nám umí navrátit dokonalý vzhled.

Stačí se podívat do zrcadla, jak naši postavu změní povislejší prsa. Vypadáme menší i starší. Ano, nejen vrásky nám přidávají věk. Přitom dnes i padesátnice dokážou vypadat neskutečně mladě. Navíc, později si pořizujeme děti a nechceme vypadat jako jejich babičky.

Zkrášlení prsou má několik řešení

Nevěřte tomu, že si vystačíte s dobrou podprsenkou. Účinné není ani cvičení, masáže, a už vůbec ne žádné „zázračné“ krémy. Máte však mnoho dalších možností, jak vám dokáže pomoci plastická operace.

Prsa lze zvětšit samozřejmě pomocí augmentace prsou, tedy pomocí implantátů. Ne každá žena však implantáty chce. Stále žádanějším je proto zvětšení vlastním tukem. Prsa jde rovněž zvednout a modelovat (tzv. breast lift). Tato metoda se uplatňuje právě po kojení, kdy kůže prsou ochabne. Stejně tak je vhodná při větším úbytku na váze. Lze ji realizovat zcela bez implantátů, ale i v kombinaci s nimi.

Plastické operace umí pomáhat při problémech s prsy

Klinika Aesthevita nedělá, pokud jde o prsa, pouze estetické zákroky. Častá je redukční mammaplastika, která uleví i od nadměrné velikosti prsou a s tím spojených zdravotních problémů. Klinika stále častěji řeší i plastické operace vpáčených bradavek, které zhoršují, nebo zcela znemožňují kojení. Ženy mají opět velký zájem o kojení, a tak řada z nich již s předstihem, nebo po problémech s kojením prvního dítěte, řeší své vpáčené bradavky chirurgicky.

Klinika Aesthevita

Aesthevita nabízí služby v oblasti plastických operací obličeje, prsou i estetických zákroků pro další oblasti těla. Mottem kliniky je pomáhat lidem cítit se lépe, začít milovat své tělo a najít sebevědomí. Tým tvoří zkušení specialisté, kterým důvěřuje nejen česká, ale i zahraniční klientela.

Článek vyšel na: http://webozdravi.cz/krasa/plasticka-chirurgie-je-krasa-pro-telo-i-dusi

Navštivte nás také na: https://www.facebook.com/Aesthevita/ a na Instagramu: @aesthevita.clinic