Nastartujte svou imunitu infuzemi vitamínu C

Podpořte svůj imunitní systém infuzní terapií, kterou nabízí klinika plastické chirurgie Aesthevita a objednejte se emailem na info@aesthevita.com nebo telefonicky na čísle 777 350 350.

Infuze vitamínu C nejen posílí vaši imunitu a účinně předchází řadě chorob, ale fungují také jako doplňková léčba některých druhů alergií a autoimunitních onemocnění.

Vitamín C neboli kyselina askorbová má v lidském těle nenahraditelnou roli. Odstraňuje škodlivé volné radikály, čímž chrání tkáně před oxidativním stresem způsobujícím mnoho závažných chronických chorob.

Lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit a je tak odkázaný na jeho příjem v určitých potravinách, především v ovoci a zelenině. Tento příjem je určitě důležitý, avšak většinou nedostačující. Nitrožilním podáním lze tuto spotřebu efektivně kompenzovat, protože vitamín C tak může dosáhnout mnohem vyšší, tedy potřebné úrovně v krvi, čehož podáním ústy nelze docílit. 

„Klientky a klienti, kteří se objednají, absolvují na naší klinice sérii tří infuzí. Jedna aplikace trvá zhruba 30 minut a nevyžaduje žádné omezení,“ říká šéflékař kliniky Aesthevita MUDr. Ján Pilka a dodává: „Cena za tři sezení je 4500 korun.“