Plastické operace se stávají standardem

Pryč jsou doby, kdy byly plastické operace vzhledem k jejich nákladnosti a nedostupnosti vyhrazeny hollywoodským celebritám, jejichž dokonalost pak všichni obdivovali, aniž by se jí mohli kdy přiblížit. Rychlá demokratizace estetické chirurgie naštěstí vedla k tomu, že dnes si prakticky libovolný zkrášlovací zákrok může dopřát i příslušník střední třídy. V našich končinách jsou přitom plastické operace stále nadstandardně dostupné, a proto do našich klinik jezdí lidé z celého světa. Ostatně, je to dáno i šikovností zdejších plastických chirurgů, kteří málokdy šlápnou vedle. Patří k nim také lékaři z kliniky plastické chirurgie Aesthevita, o kterých se zmiňuje autor článku, který vyšel na webu aazdravi.cz.

Smyslné rty za pouhou hodinu

Jedním z nejoblíbenějších estetických zákroků je v současné době zvětšení rtů vlastním tukem. Pakliže obdivujete plné rty slavných hereček, vězte, že je můžete mít také. Nejde přitom o nic složitého. Plasticko-chirurgická metoda zvaná lipofilling dá vašim rtům nový rozměr, a to v rámci rychlého, pouhou hodinu trvajícího zákroku. Výhodou je, že se pro zákrok nepoužívá žádná cizí látka – stačí vlastní tuk.

Možnosti plastické operace prsou

Jedním z prvních zákroků, kterému se plastičtí chirurgové začali věnovat, byla operace prsou. Pokrok se nevyhnul ani této oblíbené oblasti. V dnešní době je například možné dosáhnout zvětšení prsou nejen pomocí implantátů, ale také vlastního tuku. Stále oblíbenějším je také zvednutí prsou, která jsou poznamenána ochabováním kůže, kojením nebo úbytkem na váze.

Nejen tyto, ale mnohé další plastiky s vámi rádi zkonzultují a případně provedou odborníci z kliniky plastické chirurgie Aesthevita, která se může pochlubit 10 lety praxe a více než 9000 spokojenými klienty. Velkou výhodou této kliniky jsou hned tři pracoviště, která jsou lokalizovaná v Praze, Karlových Varech a Mělníce. Všude se můžete spolehnout na zkušené lékaře, moderní zařízení a špičkovou pooperační péči.

Článek najdete na: https://www.aazdravi.cz/plasticke-operace-se-stavaji-standardem/