Přenechte péči o svůj obličej odborníkům

Trápí vás vrásky, unavená pleť, nevýrazné rty nebo propocené kruhy v podpaží? Pak právě pro vás je 21. dubna na klinice Aesthevita připravena Dermatologická sobota. Podstoupit můžete aplikaci kyseliny hyaluronové, která má viditelný vliv nejen na omlazení pleti, ale také na její hydrataci a osvěžení. A aplikace botulotoxinu, a to jak na odstranění vrásek na čele či kolem očí, tak také k odstranění nadměrného pocení.

Pokud ještě váháte, podívejte se, co vás na klinice čeká. Přivítá vás charismatický herec Miroslav Šimůnek. Bude se vám věnovat a rozptýlí všechny vaše obavy z ošetření a třeba prozradí i něco ze svého soukromí.

Po vyplnění potřebných formalit, půjdete do ordinace za doktorkou Gabrielou Pilkovou. Podrobně vám vysvětlí, jak vaše rty či vrásky na obličeji ošetří.

usta

oboi

Poté, když to všechno spolu proberete, sestřička vás natře znecitlivujícím krémem. Pak si paní doktorka vezme jehlu a začne pracovat na vašem zkrášlení.

P3240015 

A není se čeho bát. Píchnutí jehlou ucítíte jen jako jemné štípnutí, doktorka Pilková je velmi citlivá.

P3240016

Po ukončení aplikace přetře doktorka Pilková ošetřené partie speciálním dezinfekčním make-upem a můžete vyrazit za zábavou nebo za rodinou.